Isispharma Aquaruboril pleťovÁ micelární voda 200 ml

Typ výrobku
vody
0 g

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Dobře čistí pleť se sklonem k začervenání.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Je velmi dobrá k odlíčení pleti se sklonem k začervenání.

• , zakoupeno v Brněnská lékárna

• výrobek mám poprve,vyzkoušela jsem více micerálních vod z dermokosmetiky,tato mi vyhovuje,pleť nepálí,není vysušená,jsem spokojená.

S vodou jsem spokojená,dermokosmetiku používám kvůli pleti se sklonem zarudnutí - rosacea - tato mi vyhovuje.

Typ pleti
200 ml
Typ výrobku
vody
0 g

Micelární pleťová voda, určená ke každodenní hygieně pleti se sklonem k červenání. Dokonale čistí velmi citlivou, tenkou a křehkou kůži a odstraňuje pálivé pocity na kůži. Zmírňuje podráždění a zklidňuje kůži.

Aktivní micelární pleťová voda je určena ke každodenní hygieně a ošetření pleti se sklonem k červenání a s výskytem žilek. Dokonale očistí velmi citlivou, křehkou a tenkou kůži a zároveň odstraní pocity pálení. Pleť zklidňuje a zmírňuje její podráždění. Nenarušuje ochrannou hydrolipidní vrstvu pleti, což je zvlášť žádoucí u pleti křehké a přecitlivělé. Má fyziologické pH a není parfemovaná.

Složení:

• kyselina Glycyretinová
  • Iris Florentina Extract

Hypoalergenní • fysiologické pH • bez mýdla • bez parabenu • bez fenoxyethanolu • bez parfemace

Jak používat:

Pleť očistěte micelární vodou 1 – 2x denně

Balení: 200 ml

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Dobře čistí pleť se sklonem k začervenání.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Je velmi dobrá k odlíčení pleti se sklonem k začervenání.

• , zakoupeno v Brněnská lékárna

• , zakoupeno v Dobrý lékárník.cz

• Je šetrná, zklidní pokožku a navíc krásně voní.

Velmi kvalitní výrobek, který pomáhá řešit problémy s růžovkou.

• , zakoupeno v Easylekarna.cz

• jemná, ideální k čištění pleti u rorasey

naprostá spokojenost