Astrid Intensive čistící pleťové mléko pro suchou a citlivou pleť 200 ml

mléka
Účinek
čistící
220 g

Speciálně vyvinuté pro každodenní důkladné a zároveň jemné a šetrné čištění suché a citlivé pleti. Účinně odstraňuje z pleti make-up a veškeré další nečistoty. Obsažený vitamin E a D-panthenol mají zklidňující a regenerační účinek, zabraňují vysoušení pleti. Pleť zůstává čistá, svěží a vláčná.

Doporučené použití: Nanášejte na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte. Odstraňte čistou vodou nebo vatovým tampónem.K dočištění a osvěžení pleti použijte Astrid čisticí pleťovou vodu pro suchou a citlivou pleť.

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt

• Nízká cena
    • Pálí z něj oči

Toto pleťové mléko se mi nezdá vhodné pro citlivou pleť. Oči s ním neodličuji, ale když se jen k očím přiblížím, tak mě začnou pálit. Mléko je trochu agresivnější.

• , zakoupeno v VMD

• nízká cena, dle popisu pro citlivou pleť

Spokojenost s cenou i výrobkem

• dobře odstraňuje nečistoty
    • nízká cena
    • příjemná vůně
    • překvapivě relativně dost agresivní - nevhodný pro opravdu suchou a citlivou pleť
    • nevhodný na odličování intenzivnějšího líčení, zejména očí

Tento produkt je vyráběn už léta, já jsem používala léta Astrid pleťovou vodu pro suchou a citlivou pleť a poté, co mi došlo mléko jiné značky a nemohla jsem si koupit nové, jsem vyzkoušela toto. Asi po týdnu používání, kdy jsem začala mít suché, podrážděné rty, jsem zjistila, že ho nemůžu používat na ně a jejich okolí (asi to souvisí s tím, že mám alergii na rtěnky a lesky). Rozhodně ho tedy nelze doporučit pro opravdu suchou a citlivou pleť nebo na odličování očí. Mezi pozitiva patří, že pleť opravdu vyčistí (nepoužívám tedy mnoho make-upu) a je po něm hezká.

• štípe
    • špatně odličuje

Používám v nejvyšší nouzi když už nic jiného na odlíčení nemám.