Atok zklidňující pleťová voda Karotenoidy 200 ml

Vlastnosti: vyznačuje sa upokojujúcimi účinkami, ktoré sú dané predovšetkým obsahom nechtíka lekárskeho, aloe vera, pantenolu a zmesi éterických olejov. Komplex karotenoidov...
Doporučená nabídka Kosmetika Atok

Typ výrobku
vody
Kyselina hyaluronová

• , zakoupeno v Sentier.cz

• Doporučuji pro velmi citlivou pleť. Produkt mi pomohl s alergickými projevy na pleti. Velká spokojenost, opravdu moc doporučuji.

• 1*****
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Někde jsem četla že hydratace je v létě velmi důležitá. Používám po každém umytí pleti pod sérum a krém. Tato pleťová voda skoro nevoní ale je velmi jemná a vhodná na velmi citlivou pleť.

Typ pleti
200 ml
Typ výrobku
vody
Kyselina hyaluronová

• Vlastnosti: vyznačuje sa upokojujúcimi účinkami, ktoré sú dané predovšetkým obsahom nechtíka lekárskeho, aloe vera, pantenolu a zmesi éterických olejov. Komplex karotenoidov pôsobí výrazne antioxidačne, zabraňuje predčasnému starnutiu a tvorbe vrások. Ďalšie zložky, najmä kyselina hyaluronová, podporujú účinnú hydratáciu, pružnosť a vitalitu pokožky.
  • Účinky: upokojuje, hydratuje, podporuje zdravý vzhľad a elasticitu pokožky.
  • Pokožka: pre všetky typy.
  • Aróma: osviežujúca, ovocná, s drevitým nádychom.
  • Aktívne látky: extrakty - z nechtíka lekárskeho, kustovnice čínskej (goji), klanoprašky čínskej (schizandry) a mrkvy, 100% gél aloe vera, kyselina hyaluronová, pantenol, glycerín, éterické oleje - levanduľa, majoránka, mrkvové semeno a ružové drevo, prírodná aróma marhule.
  • Spôsob použitia: pleťová voda sa používa na dočistenie tváre a dekoltu po odlíčení. Niekoľko kvapiek nanesieme na vatový tampón a zotrieme zvyšky líčidiel a nečistôt.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 018 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variant55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sentier.cz

• 1*****
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 018 recenzíDalší informace
    Do 2 týdnů • Více variant55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

Používám pouze pleťové vody firmy Atok,. Se všemi jsem velmi spokojená

Pleť je výborně opečovávaná

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Se všemi pleťovými vodami od Atok jsem vždy velice spokojena, používám je spolu s dcerami již několik let.

• Je znát zlepšení pleti
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• líbí se mi, že voda je jemná a nelepí

nevysušuje, příjemně nevtíravě voní

• Osvěžující