BioAroma pleťové tonikum 100 ml

Objem
100 ml
Typ výrobku
tonika

• Růže se používá pro schopnost hydratace, zpevnění a harmonizace pleti.
  • Diktamos je charakteristický svými regeneračními a revitalizačními schopnostmi.
  • Tea tree má antiseptické a antibakteriální účinky.

Obsah výrobku 100 ml

Vhodný pro

Všechny typy pleti

Použití

• Dočištění pleti - naneste pleťové tonikum na vatový tampon a dočistěte obličej.
  • Okamžité osvěžení pleti - tonikum lze aplikovat i přes make-up. Vaše pokožka se okamžitě rozzáří (doporučuji nosit s sebou v kabelce).
  • Zvýšení hydratace před nanesením krému či oleje - nastříkejte pleťové tonikum na vyčištěnou pleť a ihned naneste krém nebo pleťový olej.
  • Míchání s pleťovými maskami a bezvodými krémy na obličej - pleťové tonikum použijte místo vody.
  • Fixace make-upu - aplikujte jednu dávku pleťového tonika.

Složení výrobku

Rosa Damascena Flower Water, Dictamus Creticus Oil, Alcohol Denat., Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Linalool, Limonene.

Vhodné pro vegany

• Úžasná vůně, alespoň pro mě osobně
    • Pleť tonizuje, nevysuší
    • Přírodní složení

• Krásně dočistí a rozzáří pleť

Nadherna vune. Prozatim vice vohod nevim. Jsem na zacatku

• , zakoupeno v Krásovna

používám na odličení očí a je super,doporučuji

• , zakoupeno v Krásovna

Polevila vůně výrobku, zdá se mi jiný, než před rokem

• príjemná vôňa
    • príjemná vôňa
    • prelievam si tonikum do jemnejšie rozprašujúceho flakónka
  • , zakoupeno v Krásovna

Hodně intenzivní vůně, dráždí moje oči.
    Podle mě se to nedá brát, jsem alergik.
    Nepoužívala jsem na odlíčení, jen na dočištění pleti.

Krasna vune

jemná plet