Bioderma Hydrabio Gommante Peelingový krém 75 ml

peelingy
200 g
Bio

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Vhodný pro extra citlivou pleť. Příjemný. Nestahuje pleť.
    • Obsahuje drobny peeling. Nepění
    • Cena x množství
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Bioderma peeling je skvělý, nádherně hydratuje plet, doporučuji ponechat 15 minut, provádím 1x týdně, vhodný pro citlivou plet, není to odličovač, ale pletová maska.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

mně nevyhovoval.., ale jinak mám tuto řadu ráda..

Typ pleti
Typ výrobku
peelingy
200 g
Bio

Jemný hydratační peeling čistí a hydratuje pokožku do hloubky, a tím jí umožní naplno zužitkovat hydratační účinky výrobků řady Hydrabio. Vhodný pro dehydratovanou a citlivou pokožku.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Vhodný pro extra citlivou pleť. Příjemný. Nestahuje pleť.
    • Obsahuje drobny peeling. Nepění
    • Cena x množství

• jemný, ale velmi účinný - pleť opravdu "vygumuje" a hned po použití je jemná, rozzářená a zbavená šupinek, flíčků, pupínků, prostě všeho
    • používám dvakrát týdně a za mě opravdu super

vyzkoušela jsem už snad milion produktů, z lékáren i z dražších značek jako lancome, clarins atd. Za mě má tenhle peeling 110%, jako jediný nejen splnil očekávání, ale značně je i předčil, koukala jsem na sebe do zrcadla a opravdu jsem byla nadšená. koupím rozhodně znovu. doporučuji po něm použít hydratační masku bioderma hydrabio, je to doporučeno i v návodu.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

mně nevyhovoval.., ale jinak mám tuto řadu ráda..

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Příjemný, pleť je čistá, hladká a není vysušená.

Spokojenost.

• , zakoupeno v Notino

Odpovídá funkcím peelingu.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

Výborné odlíčení, příjemný pocit pleti po použití peelingu.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• příjemný k pleti, splňuje co slibuje

na základě dalších dobrých recenzí

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

• dela co ma
    • zadne

perfektni

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

• čistí, zpevňuje pokožku, ale nepopraská ji