Bourjois jemný odličovač očí 200 ml

Typ výrobku
vody
280 g

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Výborný a šetrný odličovač i na voděodolné produkty a citlivé oči a kůži stiženou ekzemem

• , zakoupeno v Notino

Typ výrobku
vody
280 g

Gentle Eye Makeup Remover - Jemný odličovač

• velmi jemná, šetrná a zklidňující formule zabraňuje otokům pod očima
  • extrakt ze zeleného čaje zaručuje zklidnění pleti
  • oči budou zklidněné, svěží a uvolněné
  • testováno na citlivých očích a nositelkách kontaktních čoček
  • vhodný i k odlíčení umělých řas

Použití:

Před použitím protřepejte. Používejte denně pro odlíčení očí. Přípravek naneste na oči pomocí vatového tampónku. Jemně masírujte. Po několika vteřinách opatrně setřete, nebo opláchněte vlažnou vodou.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v Notino

• Jsem velmi spokojena s odlicovacem

Je velmi dobrý.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Odličovač je skvělý. Nevěděla jsem jaký koupit a nechtělo se mi kupovat moc drahý. Mám ale citlivé oči a nosím kontaktní čočky. Tento produkt měl velmi dobré hodnocení a tak jsem ho zkusila.

• , zakoupeno v FAnn

Objednávám pravidelně, je vynikjící.

• , zakoupeno v Nella for you

Kupovala jsem na základě zdejších recenzí. Použila jsem zatím 2x, ale převládá spíše zklamání. Náročnost i kvalita odličování mi připadá stejná jako u jiných výrobků (používala jsem dosud micelární vody), navíc mě po použití pálily vnější koutky očí. Možná to časem odezní, ale celkově mi výrobek jako kdo ví jaký zázrak zatím bohužel nepřipadá.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• výborně odlíčí
    • nedráždí oči ani oční okolí
    • vydrží celkem dlouho
    • -

produkt nakupuji pravidelně, určitě doporučuju vyzkoušet

• , zakoupeno v Parfum.cz

• nedrazdi oci, dobre odlicuje
    • nevim

doporucuji

• , zakoupeno v Alza Trendy

• Pro ty nejcitlivější oči, super cena

jako nositelka čoček s citlivýma očima na něj nedám dopustit,

• , zakoupeno v Alza Trendy

• Prrfektne odlicuje

Byl to dobry kup a objednam ho znovu