CeraVe zjemňující čisticí emulze 236 ml

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 1 164 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč70 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč87 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta139 Kč100 % • 188 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 176 recenzíDalší informace

• To co slibuje splní
  • , zakoupeno v Alphega

• Účinný
    • Dostupná cena

Používá dlouhodobě. Doporučuji na problematickou pleť.

Značka
Účinek
čistící
Niacinamid
Kyselina hyaluronová

Trápí vás drsná, suchá pokožka s nerovnoměrným povrchem? CeraVe zjemňující čisticí emulze vám v tomto boji spolehlivě pomůže. Má podobu svěžího gelu, který důkladně odstraňuje nečistoty a pokožku krásně zjemňuje a vyhlazuje. Bonusem je jeho hypoalergenní složení bez parfemace. Naneste na předem navlhčenou pokožku a jemně vmasírujte, poté důkladně opláchněte. Vyhněte se očnímu okolí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek64 Kč97 % • 839 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 26 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• To co slibuje splní
  • , zakoupeno v Alphega

• Účinný
    • Dostupná cena

Používá dlouhodobě. Doporučuji na problematickou pleť.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek64 Kč97 % • 839 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 26 362 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

Jemná čistící emulze, skvělé pro mou pleť s rosaceou. Někde jsem dostala vzorek a když jsem ho dopotřebovala, pak už jsem ji prostě musela mít .... :-)

• , zakoupeno v Cosibella.cz

• Vyčistí důkladně pleť
    • Praktický obal s pumpičkou
    • Stáhne záněty
    • Nízká cena
    • Velmi vysušující

Doporučuji na velmi mastnou a aknozni pleť. Vyčistí velmi dobře, ale vysušuje pleť. Po umytí mi úplně vrzá kůže. Takže určitě nedoporučuji na suchou pleť.

• Nemá žádné aroma - pro mě výhodou
    • Dobrý dávkovač

Tento produkt opravdu funguje! Pleť zanechává krásně čistou a myslím, že mi opravdu pomáhá v boji proti akné. Sice je tento produkt trochu dražší, než ostatní, které jsem v minulosti koupila v obyčejných drogeriích, ale jsem si naprosto jistá, že se tato investice vyplatila.

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• - výborný produkt
    • - velmi rychle se vsákne
    • - nezanechává žádné stopy, nelepí
    • - výborné složení, neparfémovaný výrobek
    • - vhodný na obličej a tělo
    • - vhodný i pro citlivou pleť
    • - výborný na jaro a léto
    • - kupuji pravidelně

Se značkou CeraVe jsem velmi spokojená, žádný z jejich výrobků mě nezklamal. Tento lotin je výborný hlavně na jaro a léto; v zimě používám hutnější variantu v podobě krému. Produkt určitě doporučuji, je vhodný pro všechny typy pleti, je velmi lehký, velmi dobře se vstřebává bez pocitu mastnoty nebo ulepenosti. Urdčitě to není moje poslední balení. Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v INVE-Beauty

Skvělý čistící gel na obličej s kyselinou salicylovou. Moc v obchodech nebývá, protože je dobrý, je hned pryč.

• , zakoupeno v Notino

• stačí opravdu málo k umytí obličeje
    • je fragrance free! :)
    • mám ráda, jak je moje pokožka jemná po umytí
  • , zakoupeno v Medicentrum Mělník

• bez parfemace