Chanel Cleansers and Toners dvoufázový odličovač make-upu 150 ml

Objem
150 ml

• , zakoupeno v Notino

• Výhoda byla že jsem ho vyměnila za La Prairie a cenový rozdíl nebyl nijak velký
    • Velmi mě dráždil oči jsem měla zarudlé a pálil
    • Druhý den ráno otekla víčka

Mám velmi citlivé oči. Pro mě tento produkt určitě není ale věřím, že někomu jinému muže posloužit dobře.

Objem
150 ml

Odličovací přípravek Chanel Cleansers and Toners perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.

Vlastnosti: - účinně zbavuje pleť make-upuzanechává pleť zcela čistou

• , zakoupeno v Notino

• Velmi mě dráždil oči jsem měla zarudlé a pálil