Clen & Clear Shine Control Mycí emulze 150 ml

pro mastnou pleť
    Objem
    150 ml
    1000 g

Clean&Clear zmatňující mycí emulze je pěnivá a jemná. Její složení, s obsahem tropické rostliny lemongrass a ovocných výtažků, bylo speciálně vyvinuto nejen k odstraňování nečistot a mastnoty, ale také pro pleť bez lesku po celý den. Zároveň je dostatečně jemná ke každodennímu použití.

Použití: naneste na navlhčený obličej a jemně masírujte. Vyhněte se oblasti kolem očí. Důkladně opláchněte. Upozornění: pouze pro vnější použítí. Zabraňte vniknutí do očí. Dojde-li k němu, oči vypláchněte vodou. V případě podráždění pleti přestaňte používat.

• zajímavý obal
      • příliš vysušuje
      • vysoká cena

Dřív se mi opravdu hodně mastila pleť a proto jsem se musela poohlédnout po nějakém výrobku, který by mi s tímto problémem pomohl. No jo, tato emulze mě zbavila lesku, ale pleť jsem po ní měla pak natolik vysušenou a napnutou, že jsem stejně musela sáhnout po krému. A byla jsem skoro zase tam kde předtím. Už nikdy bych si tento výrobek nekoupila a je mi líto těch peněz, které jsem takhle zbytečně vyhodila. Za sebe nedoporučuji.

• účinně odstraňuje kožní maz i make up
      • osvěžuje
      • dobrá cena
      • balení dlouho vydrží
      • štípe
      • trochu dráždí pleť
      • špatně se smývá
      • příliš vysušuje
      • nedokonalosti moc nemizí
      • při dočasné přecitlivělosti pleti může způsobit alergickou reakci

Už jsem chtěla dát sbohem lesklé mastné pleti v T-zóně a zároveň jsem naivně doufala, že mi tento přípravek pomůže omezit nedokonalosti. Přípravek opravdu odstraní mastnotu z pleti(moje je smíšená) a dokonce to vydrží několik hodin. Rozhodně ale není vhodný k léčbě akné, lze jej pouze použít jako doplněk péče, protože čím méně mazu na pleti, tím menší pravděpodobnost vzniku nových nedokonalostí. Ale nesmí se to s čištěním přehánět. Pak by to vedlo k opačnému výsledku. Už jsem vyzkoušela mnoho čistících gelů a tento mě moc nenadchl. Slibuje kontrolu lesku po celý den, což nesplňuje. Na to je asi příliš levný(já jsem ho teda pořídila dost levněji než je uvedená cena). Navíc ani neupravuje kvalitu mazu, což by se u přípravku proti lesku dalo očekávat. Příště si jej nekoupím.

• opravdu funguje
      • jedno balení dlouho vydrží
      • příliš vysušuje pleť

Myslela jsem si, že mám pleť problematickou, nic na ní nezabírá a že se bude nejspíš jednat o případ pro kožního lékaře. Poté, co jsem vyzkoušela tento přípravek, jsem změnila názor. Jedinou nevýhodou je, že silně vysušuje pleť, takže ihned po osušení obličeje po použití Clean and Clear musím použít pleťový krém. Jinak rozhodně doporučuju každému, kdo se nechce lesknout na fotkách (jako já) a kdo se chce zbavit nežádoucích pupínků.