Dermacol Cleansing Face Tonic osvěžující pleťové čistící tonikum 200 ml

čistící
200 g
Bio

• , zakoupeno v Dermacol

Přípravek splňuje, co jsem očekávala. Je lehký, pleť je pocitově hladká a vypnutá.

• , zakoupeno v Dermacol

Velice příjemné tonikum, které super osvěží, pleť nakopne a přitom ji nestahuje. A zlepší i pocity a náladu:-). Zakoupila jsem na základě spokojených recenzí a udělala jsem dobře!:-)

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Čistící a zklidňující. Příjemná vůně.

Typ pleti
Účinek
čistící
200 g
Bio

Cleansing Face Tonic je tonikum pro normální a smíšenou pleť. Osvěžující pleťové tonikum je speciálně přizpůsobeno potřebám normální a smíšené pleti. Extrakt z okurky a kyselina hyaluronová má výborné adstringentní a hydratační účinky, které zklidní a vyživí vaši pleť.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Čistící a zklidňující. Příjemná vůně.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Používám ho již spoustu let pro citlivou pleť, vyhovuje mně stoprocentně.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Super, nemohu říci nic negativního. Na pleť mi působí příjemně.

• , zakoupeno v Dermacol

• Krásně vyčistí a stáhne pleť
    • Pleť není tak moc mastná.
    • Používám ráno a večer po odlíčení.

vyhovuje mi

• , zakoupeno v Dermacol

Střídám i s jinými toniky, s tímto jsem spokojená, vyhovuje mi, cena je také příznivá.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Příjemná vůně pleť opravdu osvěží