EST 1923 Růžová voda dárková verze 350 ml

Doporučená nabídka BERFINI

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 25 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč15 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Značka
Bez alkoholu

• , zakoupeno v Parfum.cz

• nevím
    • viz níže
    • četla jsem super recenze na růžovou vodu jako takovou, ale toto mi moc kvalitní nepřijde, přijde mi to strašně navoněne a umělé, plné chemikálii... rozhodne nedoporucuji kupovat :(

četla jsem super recenze na růžovou vodu jako takovou, ale tato značka mi moc kvalitní nepřijde, přijde mi to strašně navoněne a umělé, plné chemikálii... rozhodne nedoporucuji kupovat :(

• výhodné balení a cena

vody
0 g
Veganské
Bez alkoholu

Růžovou vodu lze hojně využít jako zklidňující pleťové tonikum, jemný odličovač, k provonění celého těla, vodu pod pleťový olej či hutnější krém. Růžová voda i výtažky z okvětních lístků jsou skvělé pro všechny typy pleti, od mladé problematické, přes přecitlivělou suchou až po náročnou zralou pleť. Hodí se i pro jemnou dětskou pokožku, pro alergiky, mladou problematickou pleť náchylnou výskytu akné a jiných nedokonalostí. Protizánětlivé léčivé účinky růžové vody ocení i ti, kdo trpí na dermatitidu, ekzémy a jiná kožní onemocnění.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Parfum.cz

• nevím
    • viz níže

• Je ucinna k okamzitemu zklidneni pleti.
    • Prijemne voni.
    • Dobre odlici i rasenku.
    • Cena je velmi prizniva.
    • Nic.

• velké balení, které dlouho vydrží; vůně; pleť je hydratovaná a posílená

Výborná na odlíčení menšího množství make-upu nebo na ,,doodlíčení" po micelárce či pleťovém mléku. Úžasný podklad pod pleťový olej. Používám ji v kombinaci se Saloos pleťovým olejem s arganem a mám pleť jako dětskou prdelku.

• výhodné balení a cena

jsem naprosto spokojená