Garnier Essentials odličovací mléko pro normální a smíšenou pleť 200 ml

Doporučená nabídka Drogerie PeMi

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 096 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Značka
0 g

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vyhovující produkt.

• příjemné čištění, nevysušuje, není agresivní

Výborný pro mou stárnoucí pleť, jsem ráda, že jsem sehnala, na jiná mléka např. s růžemi má pleť reaguje alergicky, tento je super, nevysušuje, hezky odlíčí

• nestárnoucí klasika, která nezklame
    • příjemná vůně
    • velikost balení - tak akorát (i na cesty)
    • neštípe v očích, nevysušuje pleť

mléka
Účinek
hydratační
0 g

Kompletní odličovací mléko s výtažky z ovoce a mikrooleji čistí a hydratuje pleť. Jeho lehké složení s výtažky z ovoce zajišťuje dokonalé odlíčení obličeje i očí a nezanechává na pleti mastný film. Vlastnosti: dokonale odstraňuje make-up, zajišťuje dokonalé odlíčení obličeje i očí, hydratuje, zanechává pleť svěží, vhodný pro suchou a citlivou pleť.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vyhovující produkt.

• příjemné čištění, nevysušuje, není agresivní

• Recenze na tento a další produkty na blogu denihartmannova.com

Zobrazit celou recenzi na denihartmannova.com

• nestárnoucí klasika, která nezklame
    • příjemná vůně
    • velikost balení - tak akorát (i na cesty)
    • neštípe v očích, nevysušuje pleť
    • po použití není pleť vysušená ani mastná, žádný divný film na ní či pocit

• priemerné odličovaci mlieko
    • štípe v očích
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Velmi dobře odličuje, lehké složení, pleť po odlíčení působí svěže
  • , zakoupeno v Notino

• vůně božská, je to taková moje aromaterapie

požívám večer, mám pak takový příjemný pocit bez pocitu suchosti či přílišné mastnoty, tak akorát svěží, čistá pleť
    nejvíce se mi líbí ta vůně

• , zakoupeno v Notino

Mám suchou a citlivou plet. Doporučuji

• Krásně voní.
    • Supr.

Mám ho poprvé a výborný.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• - zanechává pleť perfektně čistou
    • - používám již několik let
    • - příznivá cena
    • nic jsem neobjevila

Po několika letech užívání mohu všem jen doporučit