Garnier Skin Naturals Sensitive odličovací mléko 200 ml

Typ výrobku
mléka
0 g
Bio

Zklidňující odličovací mléko, jeho složení bez parfemace a barviv perfektně a jemně odstraňuje make-up v jediném kroku bez vysoušení.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

používám jen 2 dny

• , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

• příjemný produkt na odličování pleti i očí

K výrobku nemám výhrady. Používám na odličování celého obličeje a to včetně očí (nedráždí). Zároveň není silně ovoněn a pokožku hydratuje (zároveň bez pocitu mastnoty).

• jemné nedráždivé složení
    • nekomedonní
    • bez parfemace a barviv
    • pleť dobře vyčistí, odlíčí a nedráždí
    • dobře hydratuje bez pocitu mastnosty
    • velké mínus je obsah parabenů a silikonu! Ale to už bychom asi chtěli moc za tu cenu....

Kvalitní produkt z drogerie, zatím ve zkušební fází a co to udělá s pletí časem se uvidí.

• -skvěle odličuje
    • -velké balení za dobrou cenu
    • -hezká vůně
    • -štípe v očích
    • -obsahuje parabeny

Mám hrozně citlivé oči, dříve mi nevadilo nic, ale pak mi nejspíš něco podráždilo oči. Nejdříve jsem si koupila dvoufázový odličovač garnier sensitive, opravdu neštípal v očích, ale přišlo mi, že moc dobře neodličoval. Tak jsem si koupila z této řady odličovací mléko, které sice odličuje skvěle, ale překvapilo mě, že to mě v očích štípe, přestože že také neobsahuje parfém, alkohol...Pak jsem se koukla na složení a tam jsem zjistila ten problém-parabeny. :(

• -jemné odličovací mléko
    • -pro citlivou pleť
    • -dostupnost
    • -neštípe v očích

Toto odličovací mléko používám již nějakou dobu, dříve jsem používala jiné, a dlouho jsem hledala to pravé odličovací mléko, ale už jsem ho našla. Má jemné složení, takže vyhovuje citlivé pleti, jsem s ním velice spokojená, s ním je snadné se odlíčit a neštípe ani do očí. Je sice z těch dražších, ale je kvalitní, tak si myslím, že stojí určitě za to si ho pořídit.

• Krásná svěží vůně.
    • Velice dobře odlíčí i vodě odolnou řesenku.
    • Pokud se Vám dostane do očí, tak Vás rozhodně nebude štípat.
    • Snad nic

Toto odličovací mléko je velice kvalitní výrobek. Sice lze sehnat levnější odličovací mléka, která ale když se dostanou do očí tak pálí. Pokud máte citlívé oči, tak mohu jedině doporučit. Já jsem si ho pořídila kvůli operaci očí, kdy jsem si nesměla po operaci oči silně mnout. A byla jsem s ním tak spokojená, že jsem u něj zůstala.