Keenwell BIOPure Intensive Purifying Gel-Night - noční čistící gel pro mastnou pleť 60 ml

Typ pleti
60 ml
Typ výrobku
gely

• , zakoupeno v Uvlasku.cz

• Je mi to příjemné na plet, krásně se vstřebá.

Mám ho prvně, zatím mi vyhovuje

Objem
60 ml
Typ výrobku
gely

Svěží gel, který se rychle vstřebává, pro smíšenou a mastnou pleť s tendencí k tvorbě černých teček. Enzymově reguluje a normalizuje tvorbu kožního mazu. Má protizánětlivé účinky a antibakteriální efekt, který předchází tvorbě černých teček. Zmatňuje.

Účinné látky

SEAMOLLIENT

Havajská řasa bohatá na polysacharidy vysoké molekulární váhy, zanechává pleť hebkou a jemnou na dotek.

ASEBIOL

Komplex kyseliny sírové a skupiny vitaminů B. Kontroluje produkci kožního mazu a má epitelizační efekt.

PYCHOSACCHARIDE

Je tvořen oligosacharidy mořského původu a chelátu zinku, má následující vlastnosti:

• regulace tvorby kožního mazu tím, že omezuje přeměnu testosteronu
  • antibakteriální účinek omezuje zvyšování akné
  • protizántlivý účinek
  • uklidňující účinek

SEBOMIN

Systém mléčných enzymů (Lactoferin, oxidáza glukózy, Laktoperoxidáza, draslík Tiocainu) které slouží k omezení bakterií, kvasinek a zabraňují šíření plísní. Je perfektní pro vyrovnávání mastné pleti a pro léčení pokožky s tendení k akné.

KŘEMEN

Duté kuličky, které mohou absorbovat přebytečný kožní maz a pot desetkrát více než je jejich vlastní objem.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Uvlasku.cz

• Je mi to příjemné na plet, krásně se vstřebá.

Mám ho prvně, zatím mi vyhovuje