Kvitok Skalní růže Cistus BIO květová voda 100 ml

Veganské
Bez alkoholu
Bio

• , zakoupeno v NuSpring

Květovou vodu mám poprvé,na mě asi příliš silné aroma, takže příště zkusím něco jiného.

• , zakoupeno v NuSpring

• výborná tonizační voda, která mi opravdu vyhovuje, protože funguje - sjednocuje barvu pleti, trošku zesvětluje kruhy pod očima (ale asi až po měsíci používání) - já používám už pátý měsíc
    • kupuji opakovaně
    • zázračná vodička
    • lépe se po její aplikaci nanášejí krémy na pleť
    • mám velkou spotřebu:-) vystačí mi lahvička cca na měsíc
    • specifická vůně - na začátku jsem si nemohla zvyknout, nyní jsem si zvykla a dokonce mi voní
  • , zakoupeno v Krásná Každý Den

202 g
Veganské
Bez alkoholu
Bio

Skrývá 100% čistý hydrolát z okvětních lístků skalní růže (známé také jako růže ze Sharonu), samozřejmě v BIO kvalitě. Vodička osvěžuje a tonizuje pokožku a je vhodná na podrážděnou a zralou pleť. Má totiž anti-aging efekt, kůži vyhlazuje, zpevňuje a napíná. Květinovou vodu můžete použít také po holení na zklidnění problematické pokožky. A co víc – eliminuje tvorbu akné a zatočí s pigmentovými skvrnami a kruhy pod očima. Vodička je bez konzervačních látek a alkoholu, oštemplovaná certifikací ECOCERT.

Proč kápnout právě tuto vodu?

• Má intenzivní květinovou vůni.
  • Má anti-aging efekt a pokožku vyhlazuje.
  • Poradí si s pigmentovými skvrnami a kruhy pod očima.
  • Zatočí s akné a vyrážkou.
  • Zklidňuje pokožku po holení.
  • Má praktické balení s rozprašovačem.

Jak vodu ze skalní růže používat:

• Na obličej: Na vyčištěnou pleť naneste květinovou vodu pomocí rozprašovače. Do navlhčené kůže potom vmasírujte oblíbený pleťový krém nebo pleťový olej. Můžete vodičku použít také jako obklad na oči, osvěžení obličeje v horkých dnech nebo pro výrobu domácích pleťových masek.
  • Na pokožku: Naneste květinovou vodu pomocí rozprašovače na pokožku po holení nebo depilaci.
  • Do koupele: Provoňte si květinovou vodou svoji horkou lázeň.
  • TIP: Vyzkoušejte květinovou vodu na provonění místnosti.

Složení:

Cistus Ladaniferus Flower Water

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kupuji opakovaně

• Krásná vůně
    • Skvěle uklidňuje pokožku
    • V létě neocenitelny k osvěžení pleti
    • Báječný pod olej na noc
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v NuSpring

Super,jen mi chybí rozprašovač u produktu. Lépe by se nanášel