L'Oréal Extraordinary (Oil Toner) čistící tonikum s vyživujícím olejem 200 ml

Typ výrobku
tonika
0 g

• , zakoupeno v i-kosmetika.cz

• je zvláštní, cítím alkohol, ale olej to docela vyrovnává, takže na pleti je pak výsledek velice dobrý a pleť není vysušená a je dobře očištěná
    • Podle mě je špatně vyřešený otvor pro aplikaci tonika.
    • Když ho nalévám na tampon, část se rozpatlává po víčku a také mi odkapává vedle. To je nepříjemné a musím dávat pozor, abych toho moc nevylila vedle.

Výrobek mi připadá dobrý, horší je to už s obalem. Doporučila bych výrobci, aby si v oddělení marketingu také někdo vyzkoušel a zkusil změnit to, co jsem popsala výše.
    Proto jsem také dala méně hvězdiček.

Typ pleti
Typ výrobku
tonika
0 g

Extraordinary Oil Toner - Čistící tonikum s vyživujícím olejem

• odhalte zářivou a hedvábnou pleť
  • obsahuje oleje z růže a mučenky
  • mají silné vyživující účinky
  • účinně odstraňuje nečistoty
  • nevysušuje
  • lehká textura
  • pleť je okamžitě viditelně čistčí a vláčnější
  • vaše pleť bude svěží, jasná a hebčí

Použití:

Aplikujte denně na tvář pomocí vatového tamponu.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v i-kosmetika.cz

• Podle mě je špatně vyřešený otvor pro aplikaci tonika.

Proto jsem také dala méně hvězdiček.