La Prairie zjemňující tonizační voda dodávající rovnováhu 250 ml

3 646 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 956 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma100 % • 588 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma97 % • 46 064 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma96 % • 26 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma97 % • 18 459 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč100 % • 640 recenzíDalší informace

Účinek
vyživující
1000 g

• , zakoupeno v KOSMETICKÝ SVĚT

Tuto tonizační vodu mám již po několikáté, jsem s ní moc spokojená.
    Cena je opravdu vyšší, ale stojí za to. Doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v Notino

• La prairie je kosmetika, která co slibuje opravdu splní. Tuto tonizační vodu jsem si koupila již po několikáté a moc mi vyhovuje. Opravdu doporučuji.
    • vyšší cena
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Tuto tonizační vodu jsem si koupila již podruhé, je velice kvalitní, jako většina výrobků od La prairie. Je vhodná pro všechny i mastnější typy pleti. To musíte vyzkoušet, opravdu nemá chybu. Moc, moc doporučuji.
    • Cena je opravdu vyšší, nakupuji když jsou akce. A naštěstí jsou :-)

Značka
vody
Účinek
vyživující
1000 g

Tonizační voda napomáhá obnovit optimální pH rovnováhu pleti. Vitamínový komplex působí coby antioxidant; rostlinné výtažky z arniky, měsíčku lékařského a mořských rostlin maximalizují zjemnění a Exkluzivní buněčný komplex dodává pleti energii a výživu. Zanechává pleť mnohem jemnější, hladší a zářivější než běžné tonizační vody. Určeno pro všechny typy pletí a také pro nerovnoměrnou pleť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KOSMETICKÝ SVĚT

Tuto tonizační vodu mám již po několikáté, jsem s ní moc spokojená.
    Cena je opravdu vyšší, ale stojí za to. Doporučuji vyzkoušet.

• , zakoupeno v Notino

• vyšší cena
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Cena je opravdu vyšší, nakupuji když jsou akce. A naštěstí jsou :-)
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit: