La Roche Posay Effaclar čistící gel pro mastnou pleť (Purifying Foaming Gel) 125 ml

Typ pleti
125 ml
Typ výrobku
gely

• , zakoupeno v FemineShop

Zatím používám jen asi měsíc a zlepšení nevidím, každá pleť je jiná, ale zkusila jsem to

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• vyhovuje mi všechno - balení (to větší s pumpičkou), konzistence gelu, čistící schopnost; nemám po něm pocit napnuté pleti.
    • nemám

Produkt mi doporučila dermatoložka, vyzkoušela jsem ho a používám od té doby stále. Vyhovuje mi vším - čistícími schopnostmi, strukturou, snadností aplikace...atd.

• pro citlivou a mastnou pleť
    • gelová konzistence
    • malé množství dokonale vyčistí pleť

Tento produkt je pro mou citlivou a smíšenou pleť ideální. Bez alergických reakcí dokonale vyčistí pleť a to používám jen množství zhruba 1-2 hrášků. Používám ho ráno i večer a pleť je po něm svěží, nemastná a zároveň hydratovaná.
    Není co vytknout :-)

125 ml
Typ výrobku
gely

La Roche-posay Effaclar Čistící pěnový gel  125 ml

Čisticí pěnící gel na mastnou a citlivou pleť

Indikace

Mastná a citlivá pleť.

Vlastnosti

EFFACLAR Gel jemně čistí pleť díky čisticím látkám vybraným pro toleranci citlivé pleti. Odstraňuje nečistoty a přebytek kožního mazu, zanechává pleť čistou a svěží. Se zklidňující Termální vodou z La Roche-Posay, která působí proti podráždění - pH 5,5 - Bez mýdla - Bez alkoholu - Bez barviv - Bez parabenů.

Balení a obsah 125ml tuba

Složení

AQUA / WATER SODIUM LAURETH SULFATE PEG-8 COCO-BETAINE HEXYLENE GLYCOL SODIUM CHLORIDE PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE ZINC PCA SODIUM HYDROXIDE CITRIC ACID SODIUM BENZOATE PHENOXYETHANOL CAPRYLYL GLYCOL PARFUM / FRAGRANCE

Použití

Napěňte v dlaních s trochou vody a aplikujte na obličej, jemně masírujte. Důkladně opláchněte.

• , zakoupeno v FemineShop

• nemám

• pro citlivou a mastnou pleť
    • gelová konzistence
    • malé množství dokonale vyčistí pleť

Není co vytknout :-)

• dobře čistí plet
    • pro použití stačí málo hodně pění

gel bych doporučila je fakt super.

• , zakoupeno v Notino

• nevysušuje
    • je vhodný i pro citlivou pleť, nedráždí
    • nepříliš působí proti akné

S tímto čistícím gelem jsem spokojená, používám ho v kombinaci s krémem la roche posay effaclar duo. Nevysušuje a nedráždí ani moji citlivou pleť. Avšak proti akné to není žádný zázrak. Přesto, ze všech výrobků, které jsem kdy vyzkoušela je tento nejlepší.

• , zakoupeno v Pharmawell.cz

• - kvalita
    • - nedráždí pleť
    • - dobře myje
    • - menší balení
    • - po vyčištění mám napjatou pleť
    • - nepozoruji žádný vliv na akné

Doporučuji na lehké problémy s akné a mastnou pleť

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

Koupila jsem synovi na počínající aknózní pleť. A funguje, plní svůj účel již od prvního použití.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• šetrný k pleti, výborně čistí, pleť pak není "napnutá", stačí nanést malé množství

šetrný k pleti, výborně čistí, pleť pak není "napnutá", stačí nanést malé množství. Používám jej už dlouho a jsem nadmíru spokojená. Dělají se různě velká balení, takže není problém jej vzít i na cesty.

• , zakoupeno v La-roche.cz

• Kvalitně čistí pleť.
    • Skvěle odličuje.

Dlouholetá spokojenost s produktem, ideální pro smíšenou pleť.