La Roche Posay Fyziologický odličovací gel 195 ml

Účinek
regenerační
0 g

• , zakoupeno v Notino

Všechny přípravky od této značky jsou záruka kvality. Gel používám již několik měsíců a jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• spatne odlicova oci
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Kosmetika La Roche mi vyhovuje. Mám hodně citlivou pleť.

Typ pleti
gely
Účinek
regenerační
0 g

Fyziologický odličovací gel, který šetrně odlíčí tvář normální až smíšenou citlivou pleť. Díky obsahu termální vody z La Roche Posay působí proti volným radikálům, pleť zklidňuje, zvláčňuje a napomáhá regeneraci. Vysoká účinnost čištění a odlíčení pleti. Fyziologické pH. Aktivní čistící látky byly vybrány pro svoji optimální toleranci vůči pleti. Tento odličovací gel neobsahuje mýdla, barviva ani alkohol. Aktivní látky: neionizovaný sufraktant kopolymer termální voda z La Roche Posay - zklidňuje, zvláčňuje, regeneruje.

Účinky: normální až smíšená citlivá pleť je dokonale čistá a odlíčená, její fyziologická rovnováha je respektována, odlíčí i voděodolný make-up, jemně a šetrně čistí pleť.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• spatne odlicova oci
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Kosmetika La Roche mi vyhovuje. Mám hodně citlivou pleť.

• Spatne odlicuje oci
  • , zakoupeno v Notino

Používám léta a jsem spokojená. Jediné, co bych vytkla, je inovace výrobku, kdy mi konzistence ani vůně není tak příjemná, jako dříve a stejně tak mi už nepřijde natolik šetrný, někdy dráždí. Celkově to tedy spatřuji jako krok zpět, i přesto je to ale dostatečně kvalitní produkt, který budu nadále používat, jelikož jsem jiný takový, který by jej mohl nahradit zatím nenašla.