Lavera Faces Cleansing pleťová voda pro normální až suchou pleť (Gentle Facial Toner) 125 ml

Typ pleti
Typ výrobku
vody
200 g

• , zakoupeno v Notino

Měla jsem dojem, že výrobek je určen na citlivou a suchou pleť. Asi jsem se spletla :-) Vůně je výraznější, není úplně nepříjemná, ale prostě hodně bylinná - trochu jako bylinný likér... moje pleť je po použití dost napnutá - prostě jsem se nějak netrefila no.. pro normální pleť může být super.

• pleť je krásně jemná

125 ml
Typ výrobku
vody
200 g

Tonizační přípravek Lavera Faces Cleansing pomůže dočistit, zharmonizovat a osvěžit vaši pleť.

Vlastnosti:

• okamžitě pleť zklidňuje