Le Petit Olivier čistící micelární voda s olivovým olejem 400 ml

Garantovaný nákup z Fragonito.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 901 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč21 recenzíDalší informace

428 g
Bez parabenů
Přírodní

• , zakoupeno v La-Obchůdek.cz

Luxusní micelární voda, dobře čistí i makeup. Nedráždí, velmi příjemná. Doporučuji.

• , zakoupeno v Fragonito.cz

Vřele doporučuji, kvalitní značka zboží, stále používám !!!!!!

• , zakoupeno v Fragonito.cz

Přírodní produkt, kupuji pravidelně. Výborná cena, naposledy jsem ke vodě dostala čistící krém zdarma. Super kvalita, jsem moc spokojena.

Typ pleti
čistící
428 g
Bez parabenů
Přírodní

Čisticí micelární voda s olivovým olejem jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pleti i voděodolný make up. Má hypoalergenní složení, které zanechá pleť zklidněnou a projasněnou. Micelární voda je vhodná pro každý typ pleti a jakoukoli věkovou skupinu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 1 889 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v La-Obchůdek.cz

• , zakoupeno v Fragonito.cz

Vřele doporučuji, kvalitní značka zboží, stále používám !!!!!!

• , zakoupeno v Fragonito.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 1 889 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Fragonito.cz

Dobre vyčistí a nevysušuje.

Dobré odličovacie schopnosti.

• , zakoupeno v Fragonito.cz

Šetrně odstraní make-up, vyčistí pleť. Mám citlivou a jemnou pleť a pokaždé se k této micelárce vracím.

• , zakoupeno v Domdeco.cz

• Velký obsah
    • dobře čistí
    • stačí malé množství
    • cena / výkon

Produkt jsem si vybrala na základě doporučení v časopise a recenze jsem hledala na internetu.
    Celková spokojenost, ale má to svá menší "ale" Krátce po použití je pleť lehce "upatlaná až lepivá" Tento nežádoucí efekt brzy odezní, ale přesto to není nic příjemného.
    Po použití má být pleť rozzářená a zklidněná. Netrpím na problematickou pleť, ale přesto bych neřekla, že tyto aspekty tato voda splňuje.
    Má velmi příjemnou resp. téměž žádnou vůni. Oční make-up odličuje hůř, ale to není prvořadá funkce tohoto produktu. Klasický make-up odlíčí celkem dobře.
    Stačí poměrně malé mmožství na odlíčení pleti.