Lirene BC mlieko Odlicovacie 200 ml

• Odlíčí dobře.
  • , zakoupeno v KupKosmetiku

mám citlivější oči a tady toto mléko mě vyhovuje

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Příjemná vůně, hezky čistí.

Typ pleti
mléka
Účinek
hydratační
0 g

Lirene Beauty Care mléko hydratační obsahuje provitamin B5 (D-panthenol), který zmírňuje podráždění pleti, a výtažek z květů arniky horské s alantoinem, které pleť posilují a zklidňují. Mléko má jemnou konzistenci, nezanechává na vaší pokožce mastnou vrstvu.

Odličovací mléko s mandlovým olejem pečlivě odstraňuje make-up a veškeré znečištění tak, aby pokožka zářila a byla plná lesku.

Složení:

• provitamin B5 (D-pantenol) – má dokonalé ochranné vlastnosti a zmírňuje podráždění,
  • výtažek z květů arniky horské a alantoin – posiluje a zklidňuje pokožku.

Mléko nezanechává na pokožce mastnou vrstvu a zachovává její přirozenou hladinu pH.

• Použití: Naneste odličovací mléko na tvář a jemně rozetřete. Přebytek odstraňte a použijte hydratační tonik a krém Lirene, který odpovídá Vašemu typu pleti. Přípravek je vhodný pro všechny druhy pleti, pro každodenní odličování.
  • Viditelný efekt: Čistá, svěží a hebká pokožka.

• , zakoupeno v Notino

• Cena.
    • Kvalita.
    • Odlíčí dobře.
  • , zakoupeno v KupKosmetiku

mám citlivější oči a tady toto mléko mě vyhovuje

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Příjemná vůně, hezky čistí.

• Po použití pleťového mléka je pleť hladká a pružná, rychleji se regeneruje, krásně voní.

Skvělá cena, doporučuji!