Mary Kay TimeWise čistící gel 3v1 pro smíšenou až mastnou pleť 127 g

• , zakoupeno v Krásnění.cz

Skvělý výrobek

• , zakoupeno v Jogurtik.cz

• úžasný výrobek, maximální spokojenost

už jednou jsem tento produkt používala, je opravdu skvělý, doporučuji všem, s nákupem jsem velice spokojena, výborná cena,

Typ pleti
pro mastnou pleť
Určení
dámské
Objem
127 ml
0 g

Účině bojuje proti stárnutí  ve třech krocích - čistí, regeneruje a osvěžuje pleť a zanechává ji na pohled mladší.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Mala spotreba
  • , zakoupeno v Krásnění.cz

Skvělý výrobek

• , zakoupeno v Jogurtik.cz

• úžasný výrobek, maximální spokojenost

• , zakoupeno v Lékárna.cz

mám po vyčištění krásně svěží pleť a není podrážděná