Mixa Cleansing Micellar Water Optimal Tolerance micelární pleťová voda 200 ml

Účinek
čistící
Bio

• , zakoupeno v Bezvavlasy

za mě průměrný výrobek, měla jsem už i pro mě lepší, žádnou negativní zkušenost s ním ale nemám

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

vody
Účinek
čistící
Bio

Micelární pleťová voda je ideální pro citlivou pleť obličeje a očí, která je náchylná k podráždění. Citlivá pokožka obličeje a očí je dokonale vyčištěná, osvěžená a zklidněná, bez pocitu pnutí.

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Pumpička- výborné
  • , zakoupeno v ZIVADA by Parfemy SP

Spokojenost

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Produkty od této značky mně moc vyhovují.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• dobrý produkt, šetrný k pleti
  • , zakoupeno v Notino

vhodná na citlivou pleť, nedráždí, dobře čistí

• , zakoupeno v Notino

Výrobky MIXA používám několik let opakovaně. Příjemné, rychle vstřebatelné, pleť je viditelně lepší.

bezva

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

doporučeno kožní lékařkou, jsem spokojena

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Produkt mě nijak neoslovil, je teda pravda že je šetrný a nezůstávají mi červené fleky na tváři. Příjemně voní. Stačí jedenkrát zmáčknout pumpičkou a vystříkne zbytečně strašné množství vody. Co se týče odlíčení, tak produkt totálně selhal. Neodlíčí vůbec nic.