Natura Siberica Něžný peeling obličeje pro suchou a normální pleť 150 ml

exfoliační
150 g
Bio

• , zakoupeno v Folly

Prijemna lehka vune, prijemne a nedrazdive pouziti - mam citlivou plet a vyhovuje. Za me nejlepsi peeling na plet co jsem kdy zkousela

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Zatím jsem ho použila jednou,mám ho úplně nově, ale musím říct, ze jsem byla opravdu překvapená, jak krásně vyčistil pleť i od černých teček.Urcite si ho příště objednám znovu.
  • , zakoupeno v BIO4BODY

Peeling má fajne texturu hezky voní, takže ve mě probouzí pocit, že jsem udělala dobře, že jsem si ho koupila. Reklama tedy zafungovala, bingo pro prodejce. Zda to bylo ale bingo také pro mě a jaký efekt má výrobek na mou pleť budu schopná říct až po pár týdnech užívání :)

Typ pleti
Účinek
exfoliační
150 g
Bio

Okamžitá regenerace a čistota pro suchou a normální pleť. Aktivní látky: arálie mandžurská - pomáhá chránit pokožku proti vlivu klimatu, zvyšuje tonus a energii pokožky, tužebník - obnovuje přirozené regenerační funkce pokožky, hydroxykyseliny - jemně odstraňují odumřelé pleťové buňky, vitamín F - přírodní lipid - podporuje obnovu pleťových buněk, přidává pokožce pružnost a elasticitu.

Účinky: jemně čistí a obnovuje pleť, zlepšuje barvu pleti, posiluje ochrannou funkci pokožky a dělá ji hladkou a pružnou.

• , zakoupeno v Folly

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• , zakoupeno v BIO4BODY

• , zakoupeno v Parfum.cz

příjemná, nevtíravá vůně; vysoký obsah peelingových částic, zároveň tak akorát jemné

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• jemný, dobrý
  • , zakoupeno v Alpík

• příjemná vůně
    • po aplikaci vypnutá a hebká pleť

Skvělý jemný peeling za rozumnou cenu, navíc zcela přírodní. Pleť šetrně a dobře vyčistí, nevysušuje. Mám citlivou, smíšenou pleť a vyhovuje mi. Vůně je nepatrná, jemná.

• , zakoupeno v Alpík

• nejlepší peeling na suchou a citlivou pleť
    • nízká cena

používám již rok a lepší peeling na suchou a citlivou pleť neznám, velké plus je i nízká cena

• , zakoupeno v Lovebio

Když píší "něžný" tak se tím skutečně myslí něžný. Stačí ho malé množství a pleť krásně vyčistí.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• velmi jemný peeling, pleť je po něm hladší a krémy lépe působí