Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash čistící gel proti lesknutí pleti a rozšířeným pórům (Pore & Shine Daily Wash) 200 ml

Čisticí gel s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť...
Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 157 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Čisticí gel s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť...

Značka
Typ výrobku
gely
0 g

• , zakoupeno v Notino

S produktem jsem velice spokojena. Koupila jsem si ho spíše ze zvědavosti, neboť jsem chtěla dlouho už vyzkoušet nějaký čistící přípravek od značky neutrogena. Přípravek nevysušuje pokožku a jeho aplikace je velice snadná. Používám ho týden a zatím se žádný vedlejší efekt neobjevil. Přípravek používám 2x denně a moje pleť je bez černých teček, takže v tomto směru bych přípravek doporučila. Můj typ pokožky je smíšený a přípravek mi sedí.

• , zakoupeno v VMD

• Krásně voní.
    • Výrazně vysušuje pleť.
    • Po aplikaci a omytí obličeje je pleť na dotek jakoby mastná.
  • , zakoupeno v Notino

Používám pár dní a zatim super.Pleť neni po použití vysušená,krásně voní.O výsledcích zatim nemohu nic napsat,jelikož používám krátce.

Značka
200 ml
Typ výrobku
gely
0 g

Čisticí gel s dvojím účinkem pro bezchybně vypadající pleť.

• , zakoupeno v VMD

• Krásně voní.
    • Výrazně vysušuje pleť.
    • Po aplikaci a omytí obličeje je pleť na dotek jakoby mastná.

• , zakoupeno v Notino

Neutrogena je pro mě v péči o plěť č. 1 z běžně dostupné kosmetiky. Perfektně čistí, příjemně voní, dobře se používá např. ve sprše. Je třeba se po jejím použí ale pořádně hydratovat, zanechává sušší filtr. Rozhodně je lepší než peeling ze stejné řady.

Pěkné voní, nevysušuje pleť

• , zakoupeno v Notino

• skvěle čistí, krásně voní, praktické balení