Olay Gentle Cleansers Eye make-up remover cream odličovač očí 100 ml

Typ výrobku
krémy
120 g

• , zakoupeno v VMD

Velmi příjemná konzistence. Dobře se nanáší.

• skvěle odličuje, oči neštípou

100 ml
Typ výrobku
krémy
120 g

Šetrný odličovač očí vhodný pro každodenní péči o citlivé oční okolí.

• , zakoupeno v VMD

Velmi příjemná konzistence. Dobře se nanáší.

• skvěle odličuje, oči neštípou

• musím použít několikrát než se oči odlíčí

- tento odličovač jsem chtěla na doporučení vyzkoušet, bohužel mě neoslnil
    - osobně nedoporučuji, ale každý má jiný názor, někomu může vyhovovat

• , zakoupeno v Krasa.cz

• - dobře odlíčí oční makeup
    • - neštípe

Dobře odličuje, neštípe v očích, nanést setřít a oči jsou bez stínů, řasenky. Mám citlivé oči a s tímto odličovačem jsem moc spokojená jako s celou řadou.