Saloos hydrofilní odličovací olej Meduňka 50 ml

BALENÍ 50 ml DALŠÍ SDĚLENÍ V naší nabídce naleznete také další přípravky s meduňkou lékařskou http://www.prozdravi.cz/medunka-lekarska-1/ a další přípravky na odlíčení pleti...
Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč61 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč95 % • 829 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 452 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchodu59 Kč98 % • 39 540 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč100 % • 918 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta55 Kč96 % • 9 889 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 259 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč95 % • 1 137 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč97 % • 531 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 910 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 111 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Bio

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

super

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Příjemný, dobře odličuje a nedráždí.

• , zakoupeno v Zdravá prodejna

Pro mě perfektní olejíček na odlíčení pleti s příjemnou vůní. Jemně odličuje a mám po ní pocit, že je pleť zklidněná. Já považuji za top1. Doporučuji.

Značka
110 g
Bio

BALENÍ 50 ml

DALŠÍ SDĚLENÍ

V naší nabídce naleznete také další přípravky s meduňkou lékařskou http://www.prozdravi.cz/medunka-lekarska-1/ a další přípravky na odlíčení pleti http://www.prozdravi.cz/pletova-kosmetika/.

JAK POUŽÍVAT

Na navlhčený tamponek naneste několik kapek oleje. Vytvořenou emulzí pleť dokonale vyčistíte.

POPIS "Citrónový balšám" se říká celé rostlině meduňky http://www.celostnimedicina.cz/medunka-lekarska-melissa-officinalis.htm.

Silice získaná z jejích...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

super

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Příjemný, dobře odličuje a nedráždí.

• , zakoupeno v Zdravá prodejna

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

Dobře odličuje a hezky voní.
    Opravdu navozuje dobrou náladu:-).

• , zakoupeno v Notino

Večerní odličovací rituál, už jedině s meduňkou!

• , zakoupeno v Grizly

Splňuje požadavky na kvalitní odličovací olej a je cenově výhodný

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Vyzkoušejte a ohodnoťte

• , zakoupeno v Naturals.CZ

Olej stačí otočit a přitisknout na navlhčený odličovací tamponek (3-4 ks tamponků na celý obličej) a velmi dobře odlíčí včetně řasenky, neštípe v očích a bezvadně odličuje. Krásně voní a pleť dokonale odlíčí, mám po něm pocit čisté pleti.

• - pěkný vzhled
    • - stačí malé množství
    • - příjemná vůně
    • - skleněná lahvička
    • - dost mastný

Narazila jsem na něj v obchodě.Vypadal zajímavě a tak jsem se rozhodla ho koupit.Pár dní jsem s ním byla opravdu spokojená pak mi ale začal dělat pupínky a s každým dalším použitím to bylo horší a horší.Teď už ho nepoužívám.

• , zakoupeno v Alpík

Perfektně odličuje