Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Standelli Čisticí pásky na nos 6 ks

0 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Standelli professional Čisticí pásky na nos

  • zbavují pleť černých teček
  • uvolňují nečistoty v pórech a stahují je
  • čistí pleť do hloubky
  • rozjasňují a osvěžují
  • pro všechny typy pokožek
  • dermatologicky testováno

Návod k použití: - Umyjte pleť vodou, odstraňte z ní zbytky krému a make-upu. 2. Osušte si ruce, vyndejte pásek z krabičky a odlepte od podložky, aplikujte ihned po otevření. 3. Namočte si nos, aby pásek dobře přilnul k pokožce, neboť se nemusí dobře přilepit a být tak efektivní. 4. Přilepte pásek k pokožce jeho lesklou stranou, vyhlaďte a odstraňte vzniklé vzduchové bublinky, aby co nejlépe přilnul. 5. Nechte působit 10 –15 minut v závislosti na klimatických podmínkách, pásek by měl být suchý a mírně ztuhlý. 6. Po jeho uschnutí odlepte pásek opatrně od pokožky směrem od okrajů ke středu. Zbytky odstraňte vodou.  

Upozornění :                     1. Neaplikujte na spálenou, poraněnou či aknózní pokožku.                     2. Nepoužívejte na pleť citlivou na náplasti, obvazy nebo slupovací masky                                              3. Používejte pouze na nos, neaplikujte na oblast kolem očí                     4. Používejte 1 – 2 týdně ( dodržujte 3 denní interval mezi aplikacemi )                     5. Navlhčete pásek vodou v případě jeho bolestného odstraňování                     6. Chraňte před dětmi   6ks/balení

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Recenze

Standelli Čisticí pásky na nos 6 ks

Statistika hodnocení produktu

0 %

Průměr z 0 hodnocení

1
0
0
0
0

Doporučení od zákazníků

0
zákazníků doporučuje tento produkt
0
zákazníků nedoporučuje tento produkt
0

Produkt zatím nemá žádné recenze.