Weleda Jemná čisticí pěna 150 ml

Bez silikónů
Veganské
Bez parabenů

• , zakoupeno v Alza.cz

Krásně voní a všechen make up dobře odstraní.

• , zakoupeno v Alza.cz

Hezky voní, pro použití k čistícímu kartáčku je fajn, ale bez kartáčku bych pěnu asi spíš jinak nepoužívala.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Jemná mycí pěna, již jsem ji používala vícekrát. Večer v prvním kroku odlíčím pleť olejem a pěnu používám v druhém kroku čištění, ráno jako jeden krok. Pleť není vysušená, netáhne, nelepí (mám smíšenou se sklonem k akné).

Typ pleti
Bio
Bez silikónů
Veganské
Bez parabenů

Jemná čisticí pěna s výtažky z vilínu hloubkově čistí pleť, redukuje rozšířené póry a reguluje tvorbu séba. Levandule společně s citrusovými tóny citronu a pomeranče dodává pěně příjemnou a úžasně osvěžující vůni.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

Krásně voní a všechen make up dobře odstraní.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 621 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Nevím kam zařadit, po použití mám naplou pokožku a musím mazat krémy. Je to účel?

• , zakoupeno v Notino

• Soft nice caring foam. I'm in love and I will buy more as soon as I finish the first bottle.
    • I wash my face twice per day and it still lasts me forever.
    • The smell is light and gentle.
  • , zakoupeno v Notino

Bohužel produkt mi nevyhovoval, příliš vysušoval.

• Prijemna pěna,hezky vycisti plet
    • Pálí mě z ní oči, vysusuje mi pleť

Mam produkt kratce, je dostacujici, ale zazrak to není. Pali me z neho oci a prijde mi, ze bude brzy pryč díky pěně, která nijak extra nepění na obliceji.

• , zakoupeno v Notino

• Pěna má ostrou hořkou vůně, což se ne každému může líbit. A obsahuje alkohol.

• Krásně čistí
    • Hebká pleť po použití
    • Krásně pění
    • Nevysušuje
    • Voní intenzivně jako louka po bylinkách.

Vůně je hodně intenzivní, nejdřív mi trochu vadila, ale po pár dnech jsem si zvykla a už mi voní. Na vlhké pleti krásně napění a po opláchnutí je pleť hebká a krásně vyčištěná. Opravdu doporučuji, používám teď každý den.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Plni svou funkci cistici peny. Cena je take velmi prizniva.